Hyundai H350 Orta Bölmeli Hostes Koltuk - Bardaklıklı

Piyasaya yeni giren Hyundai markalı araçların h350 modeli olan servis, personel, öğrenci taşımacılığı yapan dizaynlı ticari araçlarınız için tasarlanmış olan sandıklı hostes koltuk. Dizaynlı aracınızın koltuk yüzüne yakın, koltuğunuzun rengine uygun döşemeden yapımış sandıklı hostes koltuk.

Ayrıca ortaya koymuş olduğumuz sandıklı koltuğun sırt kısmını öne doğru kapatarak özel bölmelere telefonunuzu, kaleminizi, çayınızı, defterinizi ve müsait diğer eşyalarınızı koyabileceğinizi biliyor musunuz?


Aracınızda taşıdığınız öğrencilerinizin daha güvenli olarak ve içinizin rahat olması için yaptığımız koltukların tümüne emniyet kemeride takılabilmektedir. Bu extra ücrettir. Kemer taktırmak için lütfen bizimle irtibata geçiniz yada kategori sayfamızdan aksesuarlar bölümüne girerek istemiş olduğunuz kemeri satın alarak, koltuk ile aynı anda gönderimini yapmamızı sağlayabilirsiniz.

Aracınıza daha fazla öğrenci almak istiyorsanız; Hyundai H350 aracınıza özel yapmış olduğumuz öğrenci koltuk setlerine ürünlerimiz kısmından bakabilirsiniz.
Diğer Özellikler
Stok KoduHYND-HSTS-1
MarkaHyundai H350
Stok DurumuVar

İlginizi Çekebilecek Diğer Ürünler

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.