Alışveriş Sepetim
28,984
31,309

Sprinter 2015-2016 Full Paket Ayaklı Hostes Rehber Koltuk

Okul ve Personel taşımacılığında bir numara araç olan Mercedes Sprinter 2015 2016 full paket araca montajlı, rehber turizm tip, ayaklı öğrenci ve hostes koltuk. Üstelik orjinal Sprinter koltuk aynı kumaş farkıyla !

Kapı girişine sağ ön tekli koltuğun arkasına bağlantılı, ayaklı hostes rehber koltuğumuz tüm araçlara uyumludur. Koltuğumuzu daban delmeden bağlanabilmektedir. 
Koltuğumuzun arkaya, kızaklara doğru uzanan bağlantı aparatı sayesinde, daban delmeden hem arkadan bağlantı yapılabilirsiniz. Yere babana basan ayakları ilede daha dayanaklı ve sağlam destek verilmiştir.

Tüm öğrenci, rehber, personel, hostes koltuklarımıza yolcularınızın, öğrencilerinizin ve araba hostesinizin daha sağlıklı ve güvende yolculuk etmesi için koltuklarımıza emniyet kemeri takılmaktadır. Bu işlem extra ücrete tabidir. 

Mercedes Sprinter 2016 2015 model full paket personel ve öğrenci okul taşıtı aracına yapılmış tüm ek koltuklarımızı HOSTES ÖĞRENCİ KOLTUKLARI kategorimize bakabilirsiniz.


 
Diğer Özellikler
Stok KoduSPRNTR-HSTS-7
MarkaMercedes Sprinter
Stok DurumuVar

İlginizi Çekebilecek Diğer Ürünler
Koltukmarketi.com Sezer Oto Koltuk adı altında 2016 yılında kurmuş olduğumuz sitemizde, yepyeni uygun, cazip fiyatlarla ve yepyeni ürünlerin bulunduğu otomotiv sektörünün parça kaynağıdır.
Koltukmarketi olarak
Otomotiv iç aksesuar ürünlerini müşteriye
daha kaliteli ürünler ve daha uygun cazip fiyatlarla
müşteriye sunmaktır
 
  • Merkez Adresi :İkitelli Organize Sanayi Bölgesi Dolapdere Sanayi Sitesi 12. Ada No. 87 – 89
    Başakşehir / İstanbul
  • +90 (539) 662 38 27
  • serhatsezer.szr@gmail.com

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.