Sprinter Eko Tip, Orta Puf Koltuk 2016 2017 Model

Orta bölüme konulan orjinal kumaşlı, mercedes sprinter eko tip sandıklı hostes koltuk. Şimdi 2013 2014 2015 2016 ve 2017 model eko koltukların orjinal kumaşın aynısıyla!!

Çocuklarınızı öne geçirip yanınızda oturtmak istiyorsanız, aracınızı ticari amaçlı olarak daha fazla verim almak istiyorsanız, öğrenciniz yada personeliniz ayakta kaldıysa bu koltuk ve buna benzer tüm HOSTES KOLTUKLARI kategorisindeki tüm ürünlerimiz size göredir.

Şöför, sürücü ile sağ tekli, muavin koltuğun arasındaki boş alana konulabilen içi boş, açılır kapanır, gösterişli sandıklı puf koltuk.
Koltuğu oturağın altından kaldırarak içine eşyalarınızıda koyabilirsiniz. Sırt kısmının üzerinde bulunan ayrı ayrı bölmeler sayesinde bardağınızı, telefonlarınızı, kalemlik ve defterinizi üzerine koyabilirsiniz.

Öğrencinizin daha güvenli ve sürüş esnasında içinizin rahat olması için koltuklarımıza emniyet kemeride takılabilmektedir. Extra ücrettir. Kemer için lütfen bizimle irtibata geçiniz yada aksesuarlar bölümünden kemeri satın alarak koltuk ile aynı anda gönderimini yapabiliriz.


Aracınıza daha fazla öğrenci almak için Sprintera özel yapmış olduğumuz öğrenci koltuk setlerine ürünlerimiz kısmından bakabilirsiniz.
Diğer Özellikler
Stok KoduSPRNTR-HSTS-12
MarkaMercedes Sprinter
Stok DurumuVar

Emniyet kemeri

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.