Volkswagen Crafter 2016-2017 Ayaklı Hostes Rehber Koltuk

Okul, Servis ve Personel taşımacılığında ilk tercih edilen araç olan Volkswagen Crafter 2015 2016 ve 2017 servis,personel,öğrenci aracına montajlı, rehber turizm tip, ayaklı öğrenci ve hostes koltuk. Üstelik orjinal Crafter koltuk kumaş farkıyla !!

Kapı girişine sağ ön tekli koltuğun arkasına bağlantılı, ayaklı hostes rehber koltuğumuz tüm araçlara uyumludur. Koltuğumuzu daban delmeden bağlanabilmektedir. 
Koltuğumuzun arkaya, kızaklara doğru uzanan bağlantı aparatı sayesinde, daban delmeden hem arkadan bağlantı yapılabilirsiniz. Yere babana basan ayakları ilede daha dayanaklı ve sağlam destek verilmiştir.

Tüm öğrenci, rehber, personel, hostes koltuklarımıza yolcularınızın, öğrencilerinizin ve araba hostesinizin daha sağlıklı ve güvende yolculuk etmesi için koltuklarımıza emniyet kemeri takılmaktadır. Kemer istiyorsanız ürünlerimiz kısmından istediğiniz kemeri satın alarak koltukla beraber gönderilmesini sağlayabilirsiniz. Bu işlem extra ücrete tabidir. 

Volkswagen Crafter 2017 ve 2016, 2015 model personel ve öğrenci okul taşıtı aracına yapılmış tüm ek koltuklarımızı HOSTES ÖĞRENCİ KOLTUKLARI kategorimize bakabilirsiniz.


 
Diğer Özellikler
Stok KoduCRFTR-HSTS-7
MarkaVolkswagen Crafter
Stok DurumuVar

Emniyet kemeri

 


Koltukmarketi.com Sezer Oto Koltuk adı altında 2016 yılında kurmuş olduğumuz sitemizde, yepyeni uygun, cazip fiyatlarla ve yepyeni ürünlerin bulunduğu otomotiv sektörünün parça kaynağıdır.

Amacımız otomotiv iç aksesuar ürünlerini müşteriye daha kaliteli ürünler ve daha uygun cazip fiyatlarla müşteriye sunmaktır.
ÜRÜNLER ÜYELİK & SİPARİŞ İŞLEMLERİ BİZİ TAKİP EDİN İLETİŞİM
Hostes & Öğrenci Koltukları Hakkımızda   Youtube Merkez Adresi :
İkitelli Organize Sanayi Bölgesi Dolapdere Sanayi Sitesi 12. Ada No. 87 – 89
Başakşehir / İstanbul
Traktör Koltukları Üye-Ol   Facebook
Sürücü Koltukları Üye-Giriş   0539 662 38 27
İş Makinesi Koltukları Adres Bilgileriniz   Twitter 0212 671 2576
Araç İçi Aksesuarlar Eski Siparişlerim    serhatsezer.szr@gmail.com
Crafter Hostes Koltuklar Sipariş Takibi    
 

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.